فعالیت در فروم دکتر بایوس

4
  • تخصصی
  • لپتاپ
  • همکاران عزیز لطفا این پیام کامل مطالعه کنید
    هدف از راه اندازی فروم محلی برای کمک کردن و همفکری همکاران به همدیگر بود در صورتیکه یسری از دوستان ظاهرا اشتباه متوجه شده اند!
    ما وظیفه پاسخگویی به سوالات فنی مطرح شده رو نداریم اما درحدتوان سعی میکنیم پاسخگو باشیم.
    وقتی گره از کار دوست یا همکاری رو میتونیم باز کنیم هیچوقت دریغ نخواهیم کرد .

توی فروم خیلی از عزیزان سوال مطرح میکنن و انتظار پاسخ فقط از طرف ما دارن! درصورتیکه خودشون برای پاسخ دادن به بقیه همکاران تلاشی نمیکنن و توی فروم فعالیتی توی بحث ها یا سوالات ندارن!
    یسری هم فقط صرفا مصرف کننده هستن!
    حتی پست یا مقاله آموزشی هم نمیزنن!
    درصورتیکه فروم نوپاهست و جای خالی خیلی از مطالب احساس میشه.

یسری از دوستان هم واقعا فعالیت میکنن از همینجا ازشون کمال تشکر رو داریم و امیدواریم پایدار باشه.
    دکتر بایوس تا به امروز سعی کرده هرروز مطلب جدیدی یاد بگیره و بین کاربرامون اون رو به اشتراک بزاره و به امید خدا این روال رو ادامه خواهد داد.

لطفا همکاری کنید ✌️با تشکر

Doctor ۹۵/۸/۱۷ ۱۵:۲۴:۸
    تعداد پاسخ 4
    2

کاملا موافق هستم . فقط یک نکته رو هم اضافه کنم دوستان و همکاران عزیز اگه کسی به شما کمک کرد اگه دوست ندارین تشکر کنید لااقل نتیجه کار رو بیاین بنویسین .مثلا من  کمک میخوام شما بنده رو کمک میکنین اگه من نتیجه رو اعلام نکنم یه دوسته دیگه که همون مشکل رو داره نمی دونه که این کمک موثر بوده یا نه .

من هم مثل شما هستم امدم اینجا که کمک کنم و کمک بگیرم . خیلی از سوالات مطرح میشه که خیلی از دوستان می دونن که مشکل چیه ولی یه ضحمت تایپ ۴ تا خط و نمی کشن . بعد خودشون به مشکل می خورن و به بقیه گیر میدن که چرا کسی جواب نمی ده .

کمک کنین تا کمک بشین .

موفق باشید 

• hosein.asadollahi
    • Doctor
    • دوشنبه هفدهم آبان ۹۵ ساعت ۳:۵۱:۵۳ بعد از ظهر
    1

سلام
    بله درست میفرمایین
    بنده خودم ار مصرف کننده ها هستم که در واقع دلیل اصلیش برمیگرده به کمی وقت .

به نظر من شما اگه هم زمان با فروم یه گروهی هم تو تلگرام بزارین که اعضای سایت بتونن از اون به عنوان فروم استفاده کنن بنظرم میتونه موفق باشه چون در حال حاضر دسترسی به تلگرام بسیار راحتتر و اسانتر از دسترسی به فروم و سایت هست .

پیشنهاد دیگه ای هم دارم که میتونه زیاده خواهی باشه که بستگی به لطف شما داره و اونم اینکه شما نتیجه و راه حل مشکلات همکاران رو توی کانال و سایتتون بذارین .

با تشکر

• omid
    • Train
    • دوشنبه هفدهم آبان ۹۵ ساعت ۴:۲۰:۳۳ بعد از ظهر
    1

ممنون مهندس omid عزیز

بخاطر اینکه ممکنه یسری افراد سواستفاده کنن گروه تلگرام ایجاد نخواهد شد.

اما میتونیم اپلیکیشن موبایل برای قسمت فروم طراحی کنیم ولی ما وقتی اینکاررو خواهیم کرد که کاربران توی فروم فعال باشن و برای راحتی و آسانتر کردن براش کد بزنیم. اما وقتی فعالیتی نیست یا کمرنگ هست اپلیکیشن موبایلش هم تولید نخواهد شد! ( لااقل فعلا)

از طرفی خیلی از فروم های مطرح دنیا هستن که اپ موبایل ندارن و در قالب وب سایت انجمن های فعالی بشمار میان.

درباره نتیجه و راه حل گذاشتن مشکلات توی فروم  هم خدمتتون عرض کنم که اگه اینکار روهم بخوایم بکنیم روی بازدید سایت تاثیر منفی خواهد گذاشت از طرفی ممکنه عده ای از همکاران تمایلی به دنبال کردن تمام پست های تعمیرات بقیه دوستان نداشته نباشن!

• Ahmad Kor
    • Doctor
    • دوشنبه هفدهم آبان ۹۵ ساعت ۴:۴۲:۱۶ بعد از ظهر
    3

. باسلام خدمت تمام دوستان عزیز

من هم موافقم با نظرات دوستان البته که این روش (فروم) رد و بدل اطلاعات و در اختیار گذاشتن تجربیات بسیار زمان بر هست ولی باید این نکته رو در نظر گرفت که بالاخره یک نفر قرار نیست که همه پست ها رو جواب بده حتی با در نظر گرفتن اهمیت یا تعدد افرادی که نیاز به جواب اون پست دارند در صورتی که تجربه ای در این زمینه داره در اختیار بقیه قرار بده و اگر هر شخصی حتی روزانه فقط یک پست هم بتواند جوابگو باشد یا نظر و تجربه شخصی را دراختیار دیگران قرار دهد به نظر من حتی وضعیت فروم بهتر از حال حاظر می شود.

• HSH
    • Train
    • پنج شنبه چهارم آذر ۹۵ ساعت ۱۲:۴۹:۴۶ بعد از ظهر