honor 4c chm-u00

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه فینتی | نرم افزار تعمیرگاه لپ تاپ و موبایل

Dr Maakan Moradi

دکتر ماکان مرادی
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

با درود خدمت عزیزان دکتر بایوس. بنده بدلیل محدودیت ارتباطاتم با تیم پشتیبانی مجبور شدم در همین صفحه اینجا پیگیری موضوع ارتقاع حساب کاربریم به نا محدود که بدلیل عدم آشنایی بنده با محدودیت های حساب 6 ماهه در ایران فعال شد و بنده تغاضای تغییرش رو همان روز دادم و قرار بود خانم بلبلی عزیز درین مورد به بنده کمک کنن اما نمیتونم این چند روز برای پیگیری داخل واتس آپ با ایشون صحبت کنم. جسارت بنده رو عفو کنین اما کمی هم عجله دارم. و واقعن نیاز به هرچه سریعتر تغییر محدودیت های حسابم. ممنون میشم به ایشون اطلاع بدین که از واتس آپ مورد بنده رو جسارتن یاری کنن.????

Support Staff no.2

تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
4,059

سابقه فعالیت:

سلام وقت بخیر اقای مرادی من اون روز به شما توضیح دادم که اکانت شش ماهه طلایی محدودیت نداره برای دانلود ویدیو، فایل ها و بخش پشتیبانی فنی و گفتم تنها فرقش با پلاتینیوم مربوط به زمان و دسترسی به بخش موبایل هست و شما گفتین نیازی به مطالب موبایل ندارم !

با اینحال امروز شماره کارت رو تو واتس اپ ارسال میکنم

Dr Maakan Moradi

دکتر ماکان مرادی
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

یک دنیا ممنونم. خانم بلبلی عزیز. منتظر شماره حساب میمانم.

Dr Maakan Moradi

دکتر ماکان مرادی
واکنش‌ها
0

سابقه فعالیت:

سلام وقت بخیر اقای مرادی من اون روز به شما توضیح دادم که اکانت شش ماهه طلایی محدودیت نداره برای دانلود ویدیو، فایل ها و بخش پشتیبانی فنی و گفتم تنها فرقش با پلاتینیوم مربوط به زمان و دسترسی به بخش موبایل هست و شما گفتین نیازی به مطالب موبایل ندارم !

با اینحال امروز شماره کارت رو تو واتس اپ ارسال م

با اینحال امروز شماره کارت رو تو واتس اپ ارسال میکنم
منتظرتون هستم تا برام ارسال کنین. با سپاس

Support Staff no.1

Moderator
تیم پشتیبانی
Admin
واکنش‌ها
7,288

سابقه فعالیت:

از طریق واتساپ پیگیری شد

چه کسی این تاپیک را مشاهده می کند؟

در حال حاضر وجود دارد 0 اعضایی که این موضوع را مشاهده می کنند