Technical Support çözüm

ebubekir soyalp

Registered
Golden

merhaba nasılsınız bu modelde v310-15ısk DA0LV6MB6F0 cihazım var ama tüm voltajlar iyi 3.3 start voltajı da geliyor ec ve bios uda yazdım ama cihaz nedense çalışmıyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

ebubekir soyalp

Registered
Golden

start cihaz grubunu bütünleşikler sağlıklı bir şekilde yazıldı ama yine de start olarak U24 olarak bana yardımcı olurmusunuz.

Admin

Founder
Staff member
Admin

start cihaz grubunu bütünleşikler sağlıklı bir şekilde yazıldı ama yine de start olarak U24 olarak bana yardımcı olurmusunuz.
Unfortunately, Hossein Asadolahi is not feeling well ( Because of Covid 19 ) and needs to rest. He will answer you after recovery. Thank you for your understanding

Hosein Asadolahi

Staff member
Registered

start test voltage and signal step by step . you can use Power sequence2 page of schematic to help you bro .
check it and replay result .

ArasPC

Registered
Golden

merhaba nasılsınız bu modelde v310-15ısk DA0LV6MB6F0 cihazım var ama tüm voltajlar iyi 3.3 start voltajı da geliyor ec ve bios uda yazdım ama cihaz nedense çalışmıyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
RSMRST VS PLTRST sinyallari mevcut mu anakartta?